pl de

> Sokolka

360

Salon firmowy Sokółka Okna i Drzwi

Zielona Gora

ul. Energetykow 2

tel.: 694 990 220

tel.: 660 453 473

tel.: 608 002 192

zielonagora@sokolka.com.pl

www.sokolka.com.pl

zdjęcie

Drzwi drewniane i okna najwyższej jakości

Okna i drzwi drewniane Sokółka – najwyższa możliwa jakość w Zielonej Górze

Wiemy doskonale, że dobre okna drewniane czy też drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne powinny nie tylko estetycznie i elegancko się prezentować. Ogromne znaczenie ma również ich solidne wykonanie i funkcjonalność. Właśnie dlatego wybraliśmy okna i drzwi drewniane Sokółka. Praktyczność to cecha podstawowa w przypadku wyrobów stolarskich, takich jak drzwi czy okna drewniane Sokółka.

Wysokiej jakości okna drewniane w atrakcyjnej cenie lub mocne drzwi zewnętrzne – nasz salon firmowy w Zielonej Górze oferuje właśnie takie produkty. W galerii, którą udostępniliśmy na stronie, możesz zobaczyć, jak w pełnej krasie prezentują się nasze okna drewniane oraz oczywiście inne produkty.

Najwyższa jakość, ekologiczny surowiec i nowoczesne technologie – połączenie tych trzech cech wyróżnia nasze okna i drzwi drewniane. Zielona Góra ma swoje centrum stylu i jakości – salon firmowy Sokółka Okna i Drzwi.

Nowoczesne okna drewniane oraz PCV w Zielonej Górzegaleria zdjęć

To oczywiste, że decydując się na okna mają Państwo do wyboru różne warianty okien m.in. okna tarasowe, okna przesuwne czy okna balkonowe. Polecamy szczególnie okna w wersjach energooszczędnych. Aby zobaczyć, jak wyglądają w/w produkty po wykonaniu montażu, utworzyliśmy poniższą galerię, aby zaprezentować Klientom, jak nasze nowoczesne produkty mogą współgrać z wizerunkiem ich domów. Polecamy okna pcv na profilach systemowych znanych producentów takich, jak: Veka, Rehau, Salamander czy Brugmann.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Zielonej Górze, w którym można zapoznać się z bogatą ekspozycją produktów, co z pewnością ułatwi wybór wymarzonych okien, drzwi i rolet zewnętrznych.

Zachęcamy również do kontaktu i zadawania pytań odnośnie okien drewnianych i PCV, a także drzwi wejściowych i innych produktów. Nasi specjaliści w Zielonej Górze niezwłocznie na nie odpowiedzą.

STOBERG to autoryzowany dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań okien drewnianych i PCV.